Akcja „Upoluj swoją książkę”

logo2

Nasza szkoła po raz kolejny, w ramach projektu Czytaj Pl, wzięła udział w akcji ,,Upoluj swoją książkę”. Pomysłodawcą wydarzenia jest Instytut Książki. W tym roku przebiegało ono pod hasłem „Jest treść? Jest forma!”. Czytelnicy mieli dostęp do 18 bestsellerowych e-booków i audiobooków przez cały miesiąc- od 2 do 30 listopada.

plaktkolorowy dlugi maly

Na szkolnych korytarzach zostały umieszczone  plakaty z okładkami książek dostępnych w tegorocznej akcji.

hol male

Aby wziąć udział w akcji, należało pobrać aplikację mobilną Woblink  i przy jej pomocy zeskanować kod QR.

plakat biblioteka male

Był on umieszczony na plakatach rozwieszonych na terenie szkoły oraz na koszulkach Ambasadorów Akcji. W tym roku mieliśmy ich dwóch - Maję z kl. II B oraz Szymona z IIC. Cieszymy się, że dzięki akcji nasi czytelnicy mogli sięgnąć po pozycje z najnowszej literatury polskiej i obcej.Z tej formy dostępu do książek skorzystali nie tylko uczniowie, ale również rodzice i nauczyciele.

ambasador22 male

BYŁA TREŚĆ? – JEST FORMA! :)

Ambasador1 male