Konkurs fotograficzny 2020

Tegoroczna – XIV już edycja- szkolnego konkursu fotograficznego zachęcała uczestników do poszukiwań i innego spojrzenia na otoczenie. Temat- „Miejsca znane i nieznane- powiat siemiatycki w obiektywie” zachęcał do „fotograficznych polowań”. Owoce poszukiwań 7 uczestniczek i ich 21 zdjęć oceniło jury, które spotkało się 26 lutego 2020 r. w naszej bibliotece. W jego składzie tradycyjnie znalazła się pani Bożena Krzyżanowska- dyrektor szkoły, państwo Anna i Jacek Wysoccy- fotografowie oraz, po raz pierwszy, pani Małgorzata Mioduszewska-Scaduto- nauczyciel plastyki i języka francuskiego.

Foto2020 jury

Oceniający po obejrzeniu zdjęć i dyskusji wybrali najlepsze .

Oto werdykt jury:

I miejsce:  Aleksandra Krajewska kl. II A : „Za ciekawe ujęcie pokazywanych miejsc, pomysłowość, rytm kompozycji”

„Ławki” – Siemiatycze

„Bieżnia” - Czartajew

„Dachy” – Siemiatycze

Foto2020 Ola

II miejsce: Kamila Komoń kl. II A : „Za zgodność z tematem, kompozycję, sposób fotografowania”

„Stary młyn w Maćkowiczach” – Maćkowicze

„Ulica Sezamkowa”- Siemiatycze

„Mostek na Kamionce” – Turna Duża

Foto2020 Kamila

III miejsce: Natalia Kłopotowska kl. II A : „Za umiejętność zwracania uwagi na detal w krajobrazie”

„Lustrzana cisza”- Moszczona Pańska

„Tajemniczy potwór”- Moszczona Pańska

„Wspólny poranek”- Moszczona Pańska

Foto2020 Natalia

Ogłoszenie wyników miało miejsce w środę 4 marca 2020. Pani Bożena Krzyżanowska wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy oraz drobne upominki, a najlepszym również książki.

Foto2020 dyr

Foto2020 uczestnicy