Audiobook jest OK

Trzeci tydzień października upłynął pod znakiem audiobooków. Dzięki uprzejmości naszego szkolnego radiowęzła cała szkoła mogła usłyszeć fragmenty książek znajdujących się w naszej szkolnej bibliotece i wartych przeczytania (lub posłuchania).

Na początku tygodnia do sięgnięcia po ulubione powieści zachęcały Karina Kuźmik z kl. IIB i Anna Jaroszewicz z kl. IIIC. Dziewczyny nagrały własne audiobooki i mogliśmy ich posłuchać podczas długich przerw. Karina polecała powieść„Alibrandi szuka siebie” autorstwa Meliny Marchetty, a Ania- „Kuzynki” Andrzeja Pilipiuka.

Spośród kilkunastu profesjonalnych audiobooków zakupionych w Ramach Narodowego Programu Rozwoju społeczność szkolna miała okazję wysłuchać dwóch, a były to: kryminał „Zimny wiatr” islandzkiego pisarza Arlandura Indridasona oraz poradnik psychologiczny „Kod szczęścia” Richarda Wisemana.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do posłuchania „szkolnego audiobooka” Kariny Kuźmik („Alibrandi szuka siebie”) oraz do zapoznania się z wykazem audiobooków znajdujących się w naszej bibliotece (Audiobooki).

Linki:

Karina Kuźmik- „Alibrandi szuka siebie”

Audiobooki w bibliotece